• Şubat 11, 2021 1:38 pm
  • İstanbul
Yıldızlı Öne Çıkan Öğretmenler Bump Up
100

Yaklaşık 10 yıldır ingilizce okutmanıyım. ingilizce dersleri vermekteyim. Uzmanlık alanım yetişkinlere, gençlere ve çocuklara ingilizce dersleri verip onları kısa sürede konuşturmak, yazdırmak ve anlamalarını sağlamaktır. Ben aynı zamanda kişisel gelişim uzmanı ve eğitim danışmanıyım. Dolayısıyla bilinçaltına yönelik birtakım tekniklerle ingilizce öğrenimini kolaylaştırıyorum. Doktora mezunuyum. Yurtiçi ve yurtdışında okudum, okuduğum bütün bölümler ingilizce idi. Şirketlere ingilizce eğitimler ve grup eğitimleri vermekteyim. Lisansımı Yeditepe Üniversitesinde yaptım, yüksek lisansımı Marmara Üniversitesinde yaptım, Doktoramı ise Newport Üniversitesinde yaptım. Yıllarca üniversitelerde çalıştım.

Başlangıç, orta seviye ve ileri seviyeye yönelik çalışmaktayım. Aynı zamanda öğrencilere ve kariyerini ingilizce sınavları ile geliştirmek isteyen kişilere de yardımcı oluyorum. YDS, KPDS , Proficiency gibi sınavlara da çalıştırmaktayım. Çok kısa süre içinde (3-6 ay) konuşma özelliği kazandırma garantim vardır. Bu konuda gerçekten çok tecrübeliyim. Birçok kişide bunlar denenmiş ve sonuç alınmıştır. Çok kısa sürede, kişileri sıkmadan, gramerle boğmadan, akılda kalıcı tekniklerle sonuç alıyoruz. Bu dersleri aldığınızda, çok kısa bir süre içinde (birkaç ay) ingilizceyi akıcı bir şekilde konuşacak ve anlayacaksınız. İngilizce sınavlarındaki başarınız da aynı oranda artmış olacağı için, aynı zamanda kelime bilginiz ve günlük hayattaki ingilizce pratiğiniz de kendiliğinden şekillenecektir. Bir bebek nasıl yeni doğduğunda ingilizceyi kısa bir şekilde öğreniyorsa, siz de bilişsel yöntemlerle ve akıcı kalıpsal konuşma pratikleri ile ingilizce konuşmayı ve bunu sınavlara gramerle çok eziyet çekmeden uygulayacak hale geleceksiniz. Bunu uygulayacak hale geldiğinizde, şüphesiz siz de telefon görüşmeleri yapabilecek, kişilerle konuşabilecek, iş ingilizcesine hakim olabilecek ve hayatınızın her alanında bu pratiği kullanabileceksiniz. İlerleme kaydedemeyen kişiler, memnun kalmayanlar ücretlerini geri alabilirler. Ücret geri ödeme garantisi vardır..

– Yöneticilere, ev hanımlarına, öğrencilere, iş çevrelerine dersler verilir.
– Hafıza teknikleriyle kelimeler öğretilir. Başlangıç seviyesindeki kişiler 3-4 ay içinde belli seviyelere gelirler
– İş ingilizcesi, ticari yazışmalar öğretilir.
– Turizm ingilizcesi öğretilir.
– Çeviri, ödev yapılır. Her türlü çevirileriniz ve öğrencilerin ödevleri yapılır. Proje ve bitirme projeleri yapılır. (İngilizce dilinde her konu)
– Yabancı iş adamları ile olan toplantılarınızda spontane çeviri yapılır.
– İş yerlerinizde grup dersleri verilir.
– Orta seviyeye kadar Almanca dersleri verilir.

 

Online eğitimde 7 yılı aşkın tecrübemiz vardır.

İlan Hakkında Öne Çıkanlar::

  • Online eğitimde tecrübeliyiz
  • Konuşma taktikleri ve iş jargonları öğretiyoruz.

Adres

Suadiye,İstanbul

İnceleme Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir