Tıpdil 2021 üzerine yazmış olduğumuz “Tıpdil 2021 Hakkında Her Şey” adlı rehberimizin ardından Tıpdil sınavına giren okuyucularımızdan birçok sorular geliyor. Bu soruların en başında ise “Tıpdil 2.sınav tarihi ne zaman hocam biliyor musunuz?” şeklinde. Bize gelen sorulara yönelik kısa bir soru cevap yazısı hazırlamaya karar verdik. O halde, hiç bekletmeden başlayalım!

Tıpdil 2.sınav tarihi ne zaman?

Hiç bekletmeden en çok sorulan soruya bir değinelim. Malum, Google’dan Tıpdil 2021 diye aratıp sayfamıza gelen birçok arkadaşımız bulunuyor. Hızlı bir şekilde cevaplarını alıp siteden çıkıp gitmek istiyorlar. Bazı SEO siteleri gibi onları bekletmek istemeyiz 🙂

Tıpdil 2.sınav tarihi bu yazının yazıldığı tarih itibariyle, Haziran 2021, henüz açıklanmadı. Tıpdil sınavına daha önce de giren adayların da bileceği gibi Ankara Üniversitesi Sınav Yönetim Merkezi (ASYM) tarafından gerçekleştirilen sınavımızın tarihleri sınava yakın tarihlerde açıklanıyor. Ancak şu an için sınav tarihleri henüz belirlenmiş değil.

Merak etmeyin! ASYM Sınav Takvimi tarafından Tıpdil sınavının tarihi açıklanır açıklamaz sayfamızda yayınlayacağız.

Tıpdil 2021 başvuru tarihi ne zaman?

Tıpdil 2021 başvuru tarihi aynı sınav tarihi gibi ASYM tarafından açıklanıyor. Tıpdil 2021 başvuru tarihi ve Tıpdil 2021 sınav tarihi şu an için belli değil.

ASYM tarafından bu sınavın başvuru tarihi, başvuru ücreti ve diğer detayları belli olduğunda sizler ile paylaşacağız.

Tıpdil özel ders veriyor musunuz?

Dil Öğretmenim platformu kurulduğu günden bugüne İngilizce özel ders ve İngilizce sınav takvimi üzerine çeşitli paylaşımlar gerçekleştiren bir platform.

Dil Öğretmenim platformu kurucusu olarak ben, Fahrettin Perçin, bir İngilizce Öğretmeniyim. YDS, Erasmus Sınavları, LYS-5 ve YDT gibi sınavlara özel ders şeklinde yardımcı olduğum gibi Tıpdil özel ders vermekteyim. Online olarak sürekli olarak ders vermekteyim ama olur da yüz yüze İngilizce özel ders isterseniz ve aynı şehirde olmazsak, alanında uzman Tıpdil alanında deneyimi bulunan başka öğretmen arkadaşlarıma da sizleri yönlendirebilirim.

Aşağıdaki fotoğrafa tıklayarak hızlıca Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Merhaba yazmanızın ardından lütfen benim size dönüş yapmamı beklemeden hemen kendinizi tanıtınız 🙂 Günün herhangi saati mesaj atabilirsiniz;

Fahrettin Hoca’dan İngilizce Özel Ders al

Yazar Hakkında

Cevap Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir