Tıpdil Özel ders almak istiyorsanız, doğru yere geldiniz. Evet henüz sizinle tanışmadık ve hangi konularda nasıl yardımcı olabileceğim konusunda merak ediyor olabilirsiniz. O halde sizlere kısaca kendimi tanıtarak başlayayım;

Fahrettin Perçin kimdir?

Öncelikle şu an ziyaret etmekte olduğunuz ve her ay binlerce İngilizce öğrenmek isteyen okurlarımız tarafından ziyaret edilen Dil Öğretmenim platformunun kurucusuyum. Bu site üzerinde yalnızca İngilizce değil, farklı dillerde de kendini geliştirmek isteyen öğrencilere yol gösterecek yazılar yazıyorum. Bununla beraber yalnızca dil öğrenmek değil, dil öğrendikten sonra da bu dili nasıl kullanabileceklerine ilişkin freelance iş ve remote iş hakkında da yazılar yazmaktayım.

Hacettepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği ve Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunuyum. İngilizce Öğretmenliği okul süresince YDS, e YDS, Erasmus sınavları, LYS5 ve YDT alanında olduğu gibi Tıpdil alanında da öğrencilerime sınavları konusunda yardımcı oldum. Şu anda da sınavlar ve okul dersleri için özel ders vermeye devam etmekteyim.

Tıpdil Özel Ders

Tıpdil özel derslerimi eğer aynı şehirdeysek yüz yüze değilsek online gerçekleştirmekteyim. Kaç derste hangi konuları işleyeceğimiz ve nasıl bir programda çalışmamız gerektiği ise tamamen sizinle tanıştıktan sonra verebileceğim detaylar. Sınava ne kadar süre kaldığı, hangi seviyede olduğunuz ve kaç puanı hedeflediğiniz önemli konular. Dolayısıyla çekinmeyin benimle iletişime geçin. Tanışalım.

Eğer özel ders alma planınız varsa veya sınav hakkında öğrenmek istediğiniz sorular için buraya veya aşağıdaki görsele tıklayarak bana Whatsapp’tan ulaşabilirsiniz. Bir “Merhaba” deyip kendinizi kısaca tanıtmanız yeterli. Çekinmeyin, istediğiniz zaman yazabilirsiniz 🙂

Fahrettin Hoca’dan İngilizce Özel Ders al

Yazar Hakkında

Cevap Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir